Lif Modelleri ve Örnekleri
Kategori: Lif Modelleri

Banyo Lifi Örnekleri ve Modellerini Nereden Bulabilirim?

İnternette, örmek için banyo lifleri arayan hanımlar için lif modelleri arşivimizi açtık. Eskiden lif örneği ihtiyacımızı komşularımızdan giderirdik ama günümüzde komşuluk ilişkilerinin artık eskisi gibi olmayışı ve internette hemen hemen herşeyin bulunabilmesi ile artık bayanlarımız bu ihtiyacı da internetten gidermeye başladı.

 

Banyosunda fabrikasyon ürün yerine el örmesi tercih eden hanımlara yardımcı olması için bir çok ev hanımının çeyizindeki, sandığındaki lif örneklerini resimleyip ve bir kısmının nasıl örüldüğünü de anlatarak bir araya getirdik.  100 lerce lif modelleri arasından bir örnek beğenip, sizde örmeye başlayabilirsiniz.

 

Sitemizde, yeni lif modelleri yanı sıra çeyizlik lif modelleri, kolay örülen lif örnekleri, lahana lif modelleri, el geçmeli lif modelleri ince – uzun lif modelleri, çiçekli – böcekli lif modelleri hatta çizgi film karakterleri desenli lif örnekleri bile bulabilirsiniz. Var olan bu modeller arasında bazılarının adım adım anlattık. Örmeye kaç zincirle başlayacağınız, hangi sırada ne yapacağınız, kaç fıstık, bade yapacağınız hatta kaç numara tığ yada şiş kullanılacağına kadar anlattık. Örgü – dantel işlerini yeni yeni öğrenmeye başlayan hanımlarımızın bile rahatlıkla öreceği basitlikte anlatımlar verdik.

 

Banyo lifi, insanımızın banyo kültüründe önemli yer teşkil eder. Daha iyi temizlenmek için, vücuttaki ölü bakterileri dökmek için iyice liflemek gerekir ve bunun için de kullanımı kolay bir banyo lifine ihtiyaç duyarız. Çarşıda yada pazarda kullanımı kolay yada hemen dağılmayacak sağlan lif bulmak pek kolay değil en iyisi elde kendimiz örmek ama sürekli aynı lif modellerini örmekten sıkılan hanımlar için birbirinden şık, yeni ve örmesi çok zaman almayan lif örnekleri için sizleri de sitemize bekleriz.

 

Ana Sayfa: http://www.lifmodellerim.net/

Benzer Konular

Yeşil Renk Lif Modeli ve Yapılışı – Anlatımlı

Yeşil Renk Lif Modeli ve Yapılışı – Anlatımlı

Tweet TweetLif yapan bayanlar en çok yeşil renk lif yapmayı tercih ediyorlar. Bu tercihlerinin altında da...

El Örgüsü Kullanımı Kolay Lif Modeli ve Yapılışı

El Örgüsü Kullanımı Kolay Lif Modeli ve Yapılışı

Tweet TweetLif yapımında kendini geliştirmek isteyenler için Örgü Banyo Lifi gerçekten güzel bir tercih. Güzel...

Marul Banyo Lifi Modeli ve Yapılışı

Marul Banyo Lifi Modeli ve Yapılışı

Tweet TweetDoğru ve yalın anlatımımız ile Marul Banyo Lifi yapmakta hiç zorluk çekmeyeceksiniz. En çok...

Püsküllü Lif Yapılışı

Püsküllü Lif Yapılışı

Tweet TweetPüsküllü  Lif  Yapılışı Estetik görünümü en iyi olan lif modellerinden biri olan püsküllü lif...

Baklava Dilimli Lif Yapılışı

Baklava Dilimli Lif Yapılışı

Tweet TweetKolay lif yapımı hiç lif yapmayı denememiş kişiler için  ilk denemeleri gereken lif modellerinden...Yukarı