Banyo Lif Modelleri ve Örnekleri

yorumsuz
163 views

Banyolarımıza geleneksel eserlerimizle ve becerilerimizle kattığımız güzelliklerden bahsedeceğiz bu yazımız içerisinde. Banyo lif modelleri nelerdir, en çok hangi modeller yapılıyor ya da örmesi en basit lifler hangileridir bunları açıklayacağız. Öncelikle anneannelerimizden ya da babaannelerimizden bizlere kalan en güzel mirası lif örme becerimiz olmaktadır. Onların bizlere sabırla öğrettikleri, güzelliklerini ve sevgilerini katarak zamanını değerlendirdikleri bir uğraş olmaktadır. Yani hem zamanınızı değerlendirin hem de kullanabileceğiniz güzellikler üretin. Renk ve model seçimi tamamen kişiye özel olmaktadır. Yani ister açık renkler kullanın ya da düz kare yapın, isterseniz koyu renkler kullanarak şekilli modeller kullanın. Tamamen sizin zevkinize kalmıştır.

 

Uzun yıllardan bu yana kullanılan ve modası hiç geçmeyen banyo lifleri hem yapımı kolay hem de eğlenceli. Özellikle örgü örme hobisi olan kişilerin vazgeçemeyeceği bir ürün olmaktadır. Sevdiklerinize ya da akrabalarınıza hediye edebileceğiniz lifleri ister kendiniz yapın ister satın alın. Bu sizin seçiminiz olacaktır. Özellikle yeni evlenecek olan gençlere hediye ederek hem ihtiyaç karşılamış olacaksınız hem de ilerde kullandıkça hatırlayacakları bir hatıra vermiş olacaksınız. Hem kullanışlı hem de çeşit çeşit olan lifleri yapmak da oldukça kolay. Tek renk bir ipten dahi yapsanız güzel bir modelle birleştiğinde hoş bir görüntü oluşacaktır. İsterseniz pek çok renkte ipi bir araya getirerek düz ve sade bir model uygulayın, eminiz yine göz dolduracaktır.
 
Uzun lif modelleri

 
Lifler, herkesin ihtiyacı olan bir malzeme olmaktadır. Çevrede satışı da bulunan bu malzemeyi çok uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Yalnız satın alırken kararsızlık yaşayabilirsiniz. Çünkü o kadar fazla model ve örnek bulunuyor ki, seçim yapmak güç oluyor haliyle. Uzun lif modelleri hem çok çeşitli hem de her rengi içinde bulundurabilen bir üründür. Bizzat kendiniz de örseniz, dışarıdan da satın alsanız istediğiniz her renkte her modelde bulabilirsiniz. ‘Sudan ucuz’ denecek kadar uygun fiyatlara satılan lifleri her yerde rahatlıkla bulabilirsiniz. Kendiniz örmek isterseniz eğer, internet üzerinden liflere kısa bir göz atmanız yeterli olacaktır. Örgüye yeni başlayacak olanlar için ise, öğretici bilgiler hatta videolar dahi bulunmaktadır.

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın