Çilekli Lif Modelleri

yorumsuz
1.660 views

Mutfağımızın en sevilen meyvelerinden çilek, banyo lifleri üzerine desen olarak işlendi. Çilek resimli banyo liflerinden sizlere bir galeri hazırladık. Çilekli banyo lifi örneği örmesi pek de kolay olmayan bir model. Lifin ortasına çilek desenini vermek, çileğin üzerindeki siyah noktaları işlemek, çileğin sapını, dalını, yaprağını örmek zor iş. Hele bir model var üzerinde yanlış hatırlamıyorsam 9 tane çilek deseni vardı.

Çilekli lif örerken genelde 3 renk ip kullanılır. Çilek için kırmızı, sapı ve yaprağı için yeşil, gerisini doldurmak için modellerimizde genelde beyaz renk tercih edilmiş. 3. renk isteğinize kalmış. Örmek için bir adet tığ ve 3 renk ipe ihtiyacınız var.

Çok emek isteyen bu lif modeli genelde bayanlarımız kullanmaya kıyamaz. Çeyizlerinize koyabilirsiniz. Komşularınıza hava atabilirsiniz.

İçlerinde kare şeklinde olanı da var, yuvarlak şekilli olanı da var. Çilekli lif örneği arayan hanımlar için 12 adet model. Çilek desenli banyo lifi modelleri arasında bizce en güzeli 9. sırada olan. Diğerlerinden daha farklı görünümde. En şık olanı o bizce.

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın