El emeği banyo lifleri

yorumsuz
1.139 views

El emeği göz nuru, anneannelerimizden bizlere kalan en güzel hediye, banyo lifleri olmaktadır. İstediğimiz renklerde, istediğimiz boyutlarda ya da istediğimiz şekilde yapabileceğimiz güzel modellerdir. Teknoloji geliştikçe bizlere kalan güzel ve anlamlı becerilerimizi de unutur hale geldik. Oysaki el emeğiyle yapılan, günlerce uğraşmanın sonucunda oluşan esere paha biçilebilir mi? Elbette bu mümkün değildir. Lif örmek anneannelerimizden annelerimize, onlardan da bizlere öğretilerek bu günlere kadar gelmiş bir beceridir. Aslında bir sanat çıkıyor ortaya, buna sanat diyebiliriz. Lif modelleri ise, her geçen gün değişen ancak eski ya da yeni model diye ayrılmayan güzelliklerdendir. Yani uzun seneler boyunca kullanabilirsiniz.

Sevdiklerimize, akrabalarımıza ya da dostlarımıza bu güzel lifleri hediye olarak dahi götürebiliriz. Özellikle evlenecek olan kişilerin halen daha çeyizlerine konan lifler, eskimeyen güzelliklerden sadece bir tanesi olmaktadır. Örmesini hiç bilmeyen bir kişi bile kolaylıkla öğrenebilir. Yapmanız gereken yalnızca sevdiğiniz ve beğendiğiniz ya da kullanmak istediğiniz renkleri bir araya getirmektir. Tabi bir de zevkinize ya da isteğinize göre banyo lif örnekleri arasından seçimlerinizi yapmalısınız. Örnek çeşitleri çok fazla olmakla birlikte her zevke hitap eden şekilleri de bulunmaktadır. İster yuvarlak, ister kare hatta isterseniz kabarık örneklerden dahi örebilirsiniz. Her zevke göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca istediğiniz tüm renklerle kullanabilirsiniz, çok şık ve hoş bir görüntü oluşacaktır.

kare lif yapımı anlatımlı

Banyonuza renk ve geleneksel bir güzellik katan liflerle, günümüzde dahi çok sık karşılaşabilirsiniz. Hem bayanların ördüğü ve sattığı yerlerden hem de pek çok mağazadan bulabilirsiniz. Tüm bunların dışında banyo lif modellerine internet üzerinden bile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sizlere sunulan model ve renklerin dışında başka bir model ya da renk beğendiyseniz bunu rahatça belirtebilirsiniz. Böylelikle isteğinize ve beğenmenize göre modeller yapılacaktır. Sizlere sunumu bu şekilde gerçekleşecektir. Fiyat konusunu merak ediyorsanız eğer, telaşlanmanıza hiç gerek yok. Lifler, her yerde çok uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Ayrıca isteğinize göre renk ve model siparişiniz olduğunda dahi çok yüksek rakamlar sizden talep edilmez. Yine oldukça düşük ve uygun fiyatlarla bu geleneksel el emeği güzelliklere ulaşabilirsiniz.

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın