Saplı lif modelleri

yorumsuz
1.330 views

Banyoda keyif yapmayı seviyorsanız ve özellikle sırt bölgeniz ve yetişemediğiniz vücut alanlarınız için en uygun olan lif modellerini arıyorsanız o halde saplı lif modellerini tercih edebilirsiniz. İnternette modelini bulabileceğiniz ve kolaylıkla yapabileceğiniz birçok örneğine rastlayabilirsiniz. Burada önemli olan boyutunu iyi ayarlamak ve her iki taraflı tuttuğunuzda kolaylıkla kullanımını yapabiliyor olmak olacaktır.

Saplı lif modelleri için genellikle tuhafiyelerde bulabileceğiniz sert saplardan satın alabilirsiniz. Bunlar genellikle parmakların girebileceği boyutta ve yuvarlak halka olarak tasarlanır ve liflerin kenarlarına işlenerek daha kolay bir şekilde tutmanızı sağlamış olurlar. Bu lif modelleri klasik lif modellerinin çok dışında daha çok uzun ince olarak tasarlanır. Elbette çok ince olmamak koşulu ile örülmesi gerekir aksi halde ıslanan lif çok daha küçük boyutlara gelerek vücudunuzu liflenmenizi zorlaştırabilir.
Bugün dışarı çıktığınızda saplı lif modellerini kolayca bulup ortalama olarak 20 ile 30 lira arasında satın alabilirsiniz ama kendiniz de örmek istediğinizde yaklaşık olarak bir ya da iki gününüzü alan bir el emeği lifi ortaya çıkarabilir. Modelini istediğiniz gibi tasarlayabilir ama biraz kalın bir ip ile yapmaya ya da çift taraflı bir lif yapmaya özen göstermemelisiniz. Dilerseniz boyutlarını kendinize göre ya da kullanacak kişinin vücut ölçülerine göre de yapabilirsiniz. Ne çok uzun ne de çok kısa olmamalı ve oldukça rahat bir kullanım imkânı vererek özellikle sırt bölgenizi rahatça liflenebilmelisiniz.

Bu saplı lif modelleri artık atılacak konuma geldiğinde ise başlarında bulunan sağlarını çıkarabilir ve yeni öreceğiniz banyo lifleriniz tekrar kullanabileceksiniz. İplikleriniz için kaliteli olanları tercih edin dememize zaten gerek yok diye düşünüyoruz. Eğer uzun süreli kullanım yapmak istiyorsanız o halde bizce mutlaka ipliğin kalitesi ve dokusuna da göz ardı etmeyiniz.

 

İlk resmi tıklayarak büyük halini görebilirsiniz. Tüm galeri gezebilirsiniz.

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın