Ter Kokusuna En Kolay Çözüm: Banyo Lifi

yorumsuz
27.377 views

Yoğun iş programınız var ve sürekli terlemeden ötürü duşa – banyoya giriyorusunuz. Ancak bu yıkanmalar sonrasında hala daha ter kokularından kurtulamıyorsanız ve sorununuza rolonlar ile çözüm bulmaktan bıktıysanız çözümü oldukça basit, lif!

Banyo lifleri, sıkışık ve sert yapısı ile deri yüzeyinde organik olmayan cisimleri sürtünme yolu ile deri üzerinden kopararak, pamuksu yüzeyinde toplar. Bu sayede deri yüzeyinde ter ve diğer sebeplerle biriken maddeleri temizleme imkanı sunar. Haliyle ter kokularının birebir önüne geçer.

Şikayet konusunda ilk sırada yer alan koltuk altları için en uygun çözüm olan banyo lifi, temizlik konusunda oldukça hızlı ve net çözümler sunar. Sabun ile birlikte deri yüzeyine masaj şeklinde sürtülerek uygulandığında ter kokusunu ortadan kaldırarak derinin üzerinde bulunan ölü derilerin bir kısmı da kaldırır. Haliyle deri rahatlar ve nefes alır.

Banyo lifi komik bir durum gibi görünse de bireyin temel hijyenini sağlayan maddelerden biridir. Genital bölgelerinde temizliği bu şekilde sağlanmakla beraber bu uygulamanın bu mahrem bölgelere uygulanmaması zamanla bölgede çıban, sivilce gibi bakteri üremesine neden olur. Bu yüzden düzenli olarak banyo lifi ile vücut derinizi ovmanız ve deri yüzeyinizi temizlemeniz gerekir.

Düzenli olarak bu işlemi yaptığınız da cildinizde eskine nazaran daha güzel bir parlaklık ve canlılık hissedeceksiniz. Bununla beraber cildiniz nefes aldığı için de ter kokularından uzak olacaksınız.

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın