Uzmanlar Hijyen için Banyo Lifi Öneriyorlar

yorumsuz
1.739 views

Cildinizin renginin solduğunu, ter kokusunun arttığını, hasta olmadığınız halde bile yüzünüzün renginin solduğunu düşünüyorsanız, çözümü oldukça basit.

 

Genel olarak sağlık problemleriniz olmadığı halde vücudunuzda renk değişimi olduğunu, cildinizin renginin gittikçe solduğunu bununla aynı zamanda ter kokusunun da vücudunuz da arttığını düşünüyorsanız mutlaka banyo lifi çözümünü deneyin.

 

Banyo lifi, sabun ile birlikte kullanıldığında deri üzerinde bulunan ölü deri ve kirlerin kaldırılıp temizlenmesini sağlamaktadır. Bu sayede ter kokularından ve cildinizin renginin solmalarından kurtulabileceğiniz mükemmel bir çözüm oluyor.

 

Uzmanlar, bireylerin duş veya banyo yaparken mutlaka banyo liflerini kullanmasını öneriyorlar. Çünkü lifin üzerinde bulunan pamuksu ve sert tüyler deri gözeneklerinde bulunan kirleri ve pislikleri yerinden oynatıp, çıkarmaktadır. Bu da cildinizin nefes almasını sağlamakla beraber cildinizin renginin açılmasına, güzelleşmesin ve ter gibi kötü kokuların da ortadan kaldırılmasını sağlıyor.

 

Deri üzerinde yapılan araştırmalarda, doğal yöntemler ile taşınan tozlar, kirler deri yüzeyine yapıştıktan belirli bir süre sonra deri içerisinde tutunmaya ve zamanla sertleşmeye başlıyor. Bu yapı sayesinde derinin rengi solmaya ve kötü kokuların da oluşmasına neden oluyor. Bu gibi durumlar da deri üzerinde bulunan bu kötü birikimlerin temizlenmesi gerekiyor. Bir çok kozmetik firması, bu yapışan toz ve kirin deri üzerinden atılması için kimyasal veya karışımlar hazırlasa da en organik çözüm olan banyo lifini kullanmak daha yararlıdır.

 

Vücudunuza yabancı madde katmadan doğal yöntemler ile ter kokularının ve tozların deri üzerinden çıkarılmasını istiyorsanız mutlaka banyo lifi kullanmasınız.

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın