Yepyeni Gelin ve Damat Lif Örnekleri

yorumsuz
3.082 views

Yeni yılla beraber herkes modayı yakından takip etmek ister. Evimizdeki her şey için bunun böyle olduğunu biliriz. Özellikle yeni evlenen çiftler 2015 modasına dair ne varsa takip edeceklerdir. Çünkü olmuşken yenisi olsun. Gelin damat lif örnekleri 2015′de de farklı modellerle gözümüze çarpıyor. Aşağıda sizler için gelin lifleri, damat lifleri ve gelin-damat lif modellerini ayrıntılı olarak inceleyip yorumladık. Sizlerden de yorumlarınızı bekliyoruz.

Yine liflerin üzerinde gelin, gelin ve damat modelleri şeklinde liflerin üzerinde bulunuyor. Özellikle gelin ve damat birlikte olan lifler, birlikteliği sembolize ettiği için bu sene daha da moda olacağa benziyor.

Hayatımıza iki taraflı tutulan liflerin girmesiyle de bu model, gelin ve damat birlikte olanları da görüyoruz. Yine liflerin üzerinde gelinlikli olan yeni lif örnekleri de çok seviliyor ve bu sene de moda olmayı koruyor.

Gelin lifleri, damat lifleri siz bayanların çeyizlerinde mutlaka bulunması gerekiyor. Özellikle yeni gelin olacak kızların çeyizlerinde olması gerekenlerdendir. Sizler de görmüş olduğunuz üzere, örgü banyo liflerinden esinlenerek, gelin ve damatlar için değişik banyo lif modelleri, kendi zevklerinize uygun lif örnekleri de türetebilirsiniz. Böylelikle bu özel güne özel bir modelle güzel bir katkı yapmış olursunuz.

el örgüsü glein damat lif

el örgüsü lif örnekleri

Gelin-damat-lif-örnekleri

gelinli damatlı lif örnekleri

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın